Kategoria: Odzież Artykuł autorstwa: 25 września 2014 0 komentarzy

Kobiecość w najlepszym wydaniu

Niniejszy wpis tyczy się tego, co powinna założyć kobieta, ażeby prezentować się atrakcyjnie, pięknie i perfekcyjnie. Pokazuje on dwa opcjonalne trendy, które zmieniają życie milionów pań. Dzięki nim każda kobieta może podkreślić swoje wyjątkowe, naturalne kształty, uwydatnić swoje atuty, a także wyrazić swój niepowtarzalny charakter. W niniejszym artykule mowa będzie o trendach, które najbardziej podkreślają kobiece krągłości.
Na początek spódnica ołówkowa. Jest to bezsprzeczny hit modowego świata, który zdobywa serca kobiet na całym świecie w zniewalającym czasie. Jest ona na tyle wdzięcznym ubraniem, że wbrew pozorom, pasuje do niemal wszystkich rodzajów postury, aczkolwiek należy umieć ją należycie dobrać. Klasyczna ołówkowa spódnica jest idealna dla pań z figurą klepsydry, dlatego że w idealny sposób podkreśli ona wszystkie jej pozytywy. Dla dziewczyn z posturą gruszki, tak samo jest ona dobrym rozwiązaniem, ponieważ optycznie pomniejszy ona szersze bioderka, a już na pewno, gdy ubierze się spódnicę w ciemnym kolorze. Powinno się także pamiętać, ażeby konkretne fasony spódnicy ołówkowej dobrać do swojego wzrostu, ponieważ przy niskim wzroście proponuje się spódnice przed kolano, aby do tego nie skracać nóg. Jeżeli zaś chodzi o potencjał stylizacyjny, to do ołówkowej spódnicy możemy założyć niemal wszystko: może to być elegancka obcisła koszula, jak i luźny T-shirt. Aby dodatkowo wysmuklić swoją sylwetkę, warto założyć buty na obcasie, albo koturny, które w zestawieniu z ołówkową spódnicą sprawią, że nikt nie będzie umiał od nas oderwać swojego wzroku.
Następnym trendem, który zawłaszczył sobie serca dużej ilości kobiet jest trend na koronkową sukienkę. Lecz nic w tym zaskakującego, ponieważ jest ona na tyle uniwersalna, że można ją skompilować z różnym obuwiem, a także w odmiennych stylizacjach – zarówno delikatnych, jak i bardziej drapieżnych. Koronkowa sukienka to perfekcyjny wybór zarówno na koktajlowe, jak i casualowe wyjścia. Ponadto podkreśla ona wyjątkową naturę kobiety, jej piękno i niepowtarzalność.

Dodaj komentarz