Kategoria: Zakupy Artykuł autorstwa: 1 września 2014 0 komentarzy

Mądry wybór

lodowka kuchniaZakup sprzętu AGD to decyzja na lata. Mało kto chce co kilka miesięcy wybierać lodówkę czy pralkę, dlatego tak ważna jest świadoma decyzja i wiedza na temat poszukiwanego urządzenia. Nieograniczony wybór pozwala dostosować zakup do własnych potrzeb, ale dostarcza też nie lada trudności.

Presja czasu, presja otoczenia

Bywa tak, że chcemy wymienić urządzenia, które już od lat służą naszej rodzinie. Wtedy mamy czas, aby zapoznać się z tym, co oferują sklepy i producenci. Nie ponagla nas czas, co w tym przypadku zdecydowanie działa na naszą korzyść. Sklepowe półki uginają się od nowoczesnych urządzeń i wszystkie z nich wydają nam się niezbędne, ale nic bardziej mylnego. Zakup poprzedzony długimi poszukiwaniami może zagwarantować zadowolenie, dzięki czemu nie wyrzucimy pieniędzy w błoto. Nie warto też bezgranicznie wierzyć opiniom koleżanek, które w każdej sytuacji służą dobrymi radami. Nie zawsze sprawdzają się one w praktyce, ponieważ zupełnie inne rzeczy będą ważne dla osób, które sporadycznie są w domu, a inne – dla rodzin z małymi dziećmi. Jednak własne oczekiwania są najważniejsze i to one powinny być dla nas przewodnikiem.

Wykorzystaj możliwości

AGD kuchenne to jedne z ważniejszych urządzeń w całym domu. Trudno wyobrazić sobie mieszkanie bez lodówki, szczególnie w czasie letnich upałów. Ale zimą też się przydaje, pozwala zachować świeżość produktów spożywczych na dłużej. Najpopularniejsze lodówki wolnostojące są wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne ułatwiające działanie i eksploatację. Firma LG idzie z duchem czasu, w ich produktach znajdziemy nie tylko system No Frost utrzymujący stałą temperaturę i szybkie chłodzenie bez potrzeby rozmrażania lodówki, ale też bardziej niestandardowe rozwiązania. System Moist Balance Crisper pozwala osadzać się nadmiernej wilgoci na kratownicy i następnie odparowuje ją, a Smart Diagnosis umożliwia szybkie i łatwe rozwiązanie ewentualnych problemów z lodówką. Dodatkowo zastosowany kompresor linearny jest gwarancją mniejszego użycia energii i niskiego poziomu hałasu.

Lodówka to zwykłe urządzenie, które każdy dobrze zna. Jednak rozwój techniki sprawił, że są one praktyczne, trwałe i funkcjonalne. Wszystko to na miarę naszych czasów, aby żyło się lepiej.

fot : freedigitalphotos.net

Dodaj komentarz