Strona główna Zakupy Jak doładować telefon przez Paypal?

Jak doładować telefon przez Paypal?

przez Jakub Nowicki

Jeśli zamierzamy doładować nasz telefon komórkowy w sieci T-Mobile, Play, Orange czy Plus przy użyciu pieniędzy z Paypala to nie mamy obecnie dużego wyboru. Większość firm oferujących doładowania Paypalem wycofała się z tego pomysłu, jednak nadal znajdziemy jeden czy dwa sposoby na zrealizowanie takiego doładowania telefonu.

Pierwszą i najtańszą opcją jest doładowanie telefonu przez Paypal z użyciem serwisu Sejfik.com. W celu doładowania telefonu trzeba się tam zarejestrować i następnie pod tym linkiem kliknąć na “Kup doładowanie – TERAZ”. W tym momencie wystarczy podać swoje imię w celach kontaktowych, adres e-mail (powinien być zgodny z e-mailem z Paypala), na który zostanie wysłany kod doładowujący konto, wybrać sieć (do wyboru Orange/Nju, Plus, T-Mobile, Heyah i Play), wybrać nominał kodu doładowującego (5zł, 10zł, 20zł, 25zł, 30zł, 50zł, 100zł, 200zł) i kliknąć “Przejdź dalej”. Teraz będziemy mieli do wyboru opcje płatności, a w tym Paypal. Do płatności Paypal jest naliczana niewielka prowizja. Po opłaceniu zamówienia Paypalem w ciągu maksymalnie kilku minut otrzymamy kod doładowujący na podany przez nas adres e-mail.

Drugą metodą doładowania numeru telefonu przez Paypal jest kupienie kodu na platformie eBay. W tym celu wchodzimy na stronę eBay.pl i w polu wyszukiwania na górze wpisujemy “doladowanie play” lub inną kombinację z interesującym nas polskim operatorem komórkowym. Zwykle znajdziemy przynajmniej kilku różnych sprzedawców oferujących doładowania komórkowe o różnych nominałach. Wybieramy interesującą nas ofertę, sprawdzamy czy sprzedawca jest dość wiarygodny (np. powyżej 99% pozytywnych komentarzy) i kupujemy doładowanie. Zazwyczaj w wiadomości do sprzedającego trzeba wpisać interesującego nas operatora komórkowego. Płatności na eBayu to zawsze Paypal, także płacimy Paypalem i nasze doładowanie otrzymamy tak jak opisał to sprzedawca, czasem jest to automatyczne, a czasem np. w godzinach 10-22 polskiego czasu.

Osobiście sprawdziłem te dwie metody i obie mogę polecić. Jeśli znacie jakieś inne rozwiązania na doładowanie telefonu Paypalem – piszcie w komentarzach, a chętnie je sprawdzę i dodam do artykułu.

4 komentarze

moniolada 6 stycznia 2019 - 17:08

Sejfik jest w porządku, trzeba tylko pamiętać, że przy płatności PayPal pierwsze zamówienia w tym serwisie nie są realizowane automatycznie i trzeba spełnić inne warunki (e-mail i dane w profilu zgodne z tymi co w PayPal). Z kolejnymi zamówieniami prowizja PayPal maleje + można uczestniczyć w ich programie partnerskim i dostawać z powrotem 1% z każdego doładowania.

Ola 15 grudnia 2019 - 01:05

Sejfik jest OK, kod doszedł w minutę po płatności. Na Ebayu niestety jest sporo drożej, typu 60zł za doładowanie 50zł, ale też raz korzystałam.

JG 17 października 2020 - 13:41

Potwierdzam, Sejfik OK.

dsawik 16 maja 2021 - 10:28

Sejfik drogo. Za 5zl doładowanania musisz płacić 10.50 chyba administratorowi coś się pomyliło.

Komentarze wyłączone.

KNBP.pl - biznes w Internecie