Kategoria: Finanse Artykuł autorstwa: 25 września 2014 0 komentarzy

Firma w nowoczesnym wydaniu

Własna firma jest marzeniem wielu osób, które chociaż przez chwilę pracowały dla międzynarodowych korporacji. Jeśli najważniejsze są nastawienie na wzrost sprzedaży i zysk, to firma ma niewielkie szanse na długoletnią działalność. Oprócz tego liczy się też zorientowanie na klienta i zarządzanie połączone z komunikacją.

Niezastąpiony w swojej prostocie

Marzenia o firmie sygnowanej własnym nazwiskiem to dopiero początek długiej i wyboistej drogi do sukcesu. Kolejny ważny krok to podjęcie konkretnych działań. Zapoznanie się z warunkami i możliwościami oraz wypełnienie i złożenie niezbędnych dokumentów to podstawa. Nawet po udanym procesie tworzenia firmy należy o nią dbać i regularnie kontrolować sytuację wewnątrz. Znajomość przedsiębiorstwa, jego klientów, pracowników, a nawet konkurencji nie powinny nikogo dziwić. Zarządzanie znacznie ułatwiają systemy komputerowe. To one pozwalają archiwizować dane i na bieżąco wprowadzać nawet najdrobniejsze zmiany. Programy RAKSSQL to kompletny i zintegrowany system usprawniający codzienną pracę pracowników odpowiedzialnych za kadry i rachubę płac w firmach, spółdzielniach, fundacjach.

Część rozbudowanego systemu

Jeden program składa się z kilku lub nawet kilkunastu modułów. Każdy z nich odpowiada za inny dział firmy, dzięki czemu dane od wszystkich pracowników mogą być zgromadzone w jednej bazie systemu. Aplikacja kontrolująca kadry i płace to jeden z istotniejszych elementów RAKSSQL. Program współpracuje z bankowymi systemami rozliczeniowymi Home Banking, automatycznie generuje dokumenty zgłoszeniowe i rozliczeniowe do urzędów skarbowych i ZUS, w pełni współpracując z najnowszą wersją programu Płatnik. Daje możliwość prowadzenia kartoteki pracowników i struktury organizacyjnej oraz zapewnia pełną obsługę umów. To w dzisiejszych czasach nieoceniona pomoc dla tych, którzy chcą skutecznie zarządzać firmą, nie tracąc przy tym głowy.

Nowoczesne technologie odsłoniły przed ludźmi nieznane dotąd możliwości. Dzięki nim wszystkie informacje są na wyciagnięcie ręki. Bez wychodzenia z biura można odczytywać dane sprzed kilku lat, a także w każdej chwili je aktualizować. Dodatkowo, wyszukanie najdrobniejszych szczegółów nie zajmuje więcej niż kilka minut, co znacznie przyspiesza przepływ informacji i usprawnia proces komunikacji.

Dodaj komentarz