Strona główna Odzież Gdzie kupić doładowanie do telefonu na kartę?

Gdzie kupić doładowanie do telefonu na kartę?

przez Jakub Nowicki

Gdzie i jak można kupić w Internecie doładowanie do telefonu na kartę w formie kodu, który otrzymamy automatycznie po opłaceniu zamówienia? Jest kilka takich miejsc.

Najszybszym i najpewniejszym sposobem jest zakup doładowania w serwisie Sejfik.com. Obsługiwane nominały doładowań to 5zł, 10zł, 25zł, 30zł, 50zł, 100zł, 200zł – w zależności od sieci. Do wyboru są najpopularniejsze sieci komórkowe takie jak: Orange / Nju Mobile, Plus, T-Mobile, Heyah i Play. Serwis obsługuje automatyczne płatności internetowe przez Dotpay.pl (płatność kartą lub natychmiastowym przelewem internetowym z banku), a także Paypal i Bitcoin.

Inna opcja to wyszukanie na Allegro aukcji z doładowaniami na telefony komórkowe prepaid, również na eBayu znajdziemy trochę takich ofert. W takim przypadku istnieje odrobinę większe ryzyko, gdyż nie znamy źródła pochodzenia takich kodów, chyba, że oferuje je zaufana firma. Warto tutaj dokładnie sprawdzić komentarze innych kupujących.

Kolejna opcja to skorzystanie z doładowania telefonu bezpośrednio poprzez nasze konto bankowe, wystarczy wpisać numer telefonu i kwotę doładowania, jeśli tylko nasz bank oferuje taką opcję. Możemy również skorzystać z oferty pośredników takich jak doladowania.pl czy doladowania.payu.pl.

Przeczytaj też o

Zostaw komentarz

KNBP.pl - biznes w Internecie