Strona główna Zakupy Letyshops – kod polecający z bonusem

Letyshops – kod polecający z bonusem

przez Jakub Nowicki

W ostatnich latach powstaje coraz więcej serwisów oferujących cashback przy zakupach w wybranych sklepach internetowych. Jednym z nich jest bardzo popularny Letyshops. Na czym polega tam cashback i jak zarobić kilka złotych więcej na start?

Oto nasz link polecający, dzięki któremu dostaniecie 10 PLN po dowolnym zakupie na 70 PLN w jakimkolwiek sklepie oferującym cashback przez Letyshops. Rejestrując się bez linka polecającego nie dostaniecie żadnego bonusu na start.

letyshops link

Jak działa cashback w Letyshops? Gdzie jest haczyk?

Cashback to zwrot kilku procent wartości zakupu na konto klienta. Jak to działa? Czy jest w tym jakiś haczyk? Większość dużych sklepów internetowych posiada programy afiliacyjne, które otrzymują konkretny procent od sprzedaży produktów. Na przykład na Onet.pl znajdziecie mnóstwo reklam i linków afiliacyjnych do sklepów, w które klikając i kupując coś w sklepie – Onet otrzymuje prowizję.

Bardzo podobnie działa Letyshops, jednak oni dzielą się tą prowizją z klientem. Zamiast klikać w linki afiliacyjne gdziekolwiek w sieci, przed zakupem wejdźmy na Letyshop -> klikamy w ich link do konkretnego sklepu -> dokonujemy zakupu -> nasz zakup jest weryfikowany -> otrzymujemy pieniądze na saldo w Letyshops -> od 10 PLN możemy te pieniądze wypłacić na swoje konto bankowe lub na konto Paypal.

Polskie sklepy z cashbackiem

Letyshops oferuje jeden z największych katalogów sklepów internetowych z cashbackiem w polskim Internecie. Dostaniemy tam zwrot pieniędzy ze sklepów takich jak:

 • sinsay
 • eobuwie
 • booking.com
 • shopee
 • play
 • allegro
 • kinguin
 • aliexpress
 • mediaexpert
 • mediamarkt
 • rtveuroagd
 • empik
 • lidl
 • i wielu innych
letyshops lista sklepow

Na stronie Letyshops znajdziemy też mnóstwo kodów rabatowych do wybranych sklepów, niektóre są tylko tymczasowe.

Jeśli szukasz cashbacku do zagranicznych sklepów czy serwisów to warto sprawdzić Topcashback – tam mają bazę ponad 7000 sklepów internetowych.

Często zadawane pytania o Letyshops

Czy korzystanie z LetyShops jest bezpieczne?

Tak, korzystanie z LetyShops jest bezpieczne. Serwis wykorzystuje technologie zabezpieczające prywatność użytkowników i dane transakcyjne. Nie zbiera on też żadnych danych finansowych użytkowników, takich jak numer karty kredytowej.

Jak długo muszę czekać na zwrot pieniędzy z LetyShops?

Czas oczekiwania na zwrot pieniędzy zależy od sklepu, w którym dokonano zakupu. Niektóre sklepy mogą przekazać informację o zakupie do LetyShops natychmiast, podczas gdy inne mogą to zrobić w ciągu kilku dni lub tygodni. Po otrzymaniu potwierdzenia od sklepu, LetyShops przekazuje zwrot pieniędzy na konto użytkownika.

Czy muszę płacić za korzystanie z LetyShops?

Nie, korzystanie z LetyShops jest całkowicie darmowe. Użytkownicy otrzymują zwroty z zakupów bez żadnych opłat. LetyShops zarabia na prowizjach od sklepów, nie od użytkowników.

Czy Letyshops się opłaca?

Zdecydowanie Letyshops się opłaca, po prostu robiąc normalne zakupy w Internecie dostaniemy mały zwrot cashback, bez żadnych haczyków.

2 komentarze

Gorące wyprzedaże - jakich okazji szukać na przecenach? 22 stycznia 2023 - 11:41

[…] zapłacimy ok. 1600 zł. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na oferty typu cashback, np. z cashbackiem letyshops zgarniemy nawet kilkadziesiąt procent wartości zamówienia z powrotem w formie pieniędzy […]

Odpowiedz
JAN 23 lutego 2023 - 12:24

Rejestrując się z tego linku i robiąc zakupy za minimum 70zł dostaniecie 10zł za darmo korzystajcie 🙂

Odpowiedz

Zostaw komentarz

KNBP.pl - biznes w Internecie