Kategoria: Turystyka Artykuł autorstwa: 15 września 2014 0 komentarzy

Samolotem na wakacje

Sezon urlopowy w pełni. Bura podróży pękają w szwach prezentując swoim klientom oferty wymarzonych wakacji. Szyte na miarę podróże są odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Powszechność biur podróży i ich zróżnicowane oferty sprawiają, że marzenia są na wyciągnięcie ręki.

Pierwszy raz

Wykupienie wakacji lub rezerwacja hotelu w Polsce nie wymaga zaangażowania pośredników. Wszystko jesteśmy w stanie załatwić sami. Bez większych problemów znajdziemy odpowiedni nocleg, sprawdzimy lokalizację, dodatkowe atrakcje i udogodnienia. Problem może pojawić się, gdy chcemy po raz pierwszy wyjechać za granicę. Jeśli nie czujemy się na siłach, aby sami zadbać o zorganizowanie wyjazdu możemy skorzystać z pomocy bardziej doświadczonych. Możemy zaangażować w to znajomych, którzy zagraniczny debiut mają już za sobą albo odwiedzić biura podróży i porównać ich oferty. Jeśli wybierzemy drugie rozwiązanie – wybór jest praktycznie nieograniczony. Wycieczki objazdowe, podróże poślubne, rodzinne wakacje, studenckie wyjazdy – dla każdego coś dobrego. Wiele biur podróży, takich jak BIS LCC oferuje nie tylko zorganizowane wakacje, ale też bilety lotnicze, które umożliwią szybki i tani przelot na miejsce zabookowanego pobytu i pozwolą cieszyć się urlopem.

Bangkok, Sydney a może Miami?

Wybierając cel wakacyjnych wojaży nie musimy się dziś martwić o problemy z dojazdem. Drogą powietrzną można w zaledwie kilka godzin dostać się nawet w odległe zakątki świata. Samoloty umożliwiają szybką, komfortową i niedrogą podróż. Ceny biletów lotniczych wahają się od kilku do kilkuset złotych i zależą od terminu lotu i rodzaju linii lotniczych. Warto szukać też promocji, które umożliwiają zakup biletów w niskich cenach, a zaoszczędzone pieniądze można wówczas przeznaczyć na urozmaicenie pobytu w wymarzonym miejscu. Propozycji zapewne nie będzie brakować – muzea, parki rozrywki, ogrody, kawiarnie i restauracje serwujące lokalne potrawy i napoje – szkoda nie skorzystać z tak wielu ciekawych możliwości. Aby w pełni korzystać z uroków wakacji warto rozsądnie wybrać najciekawszą ofertę, która ucieszy wszystkich urlopowiczów.

Po wielu tygodniach stresującej pracy i nadmiaru nauki każdy zasługuje na odrobinę odpoczynku. Oderwanie się od codzienności, chociaż na kilka dni pozwoli zregenerować siły i naładować baterie na kolejne dni.

fot.:freedigitalphotos.net

Dodaj komentarz