Strona główna Sport Skarb kibica siatkówki

Skarb kibica siatkówki

przez franfran

Siatkówka powoli urasta do miana sportu narodowego. Rzesze kibiców całymi rodzinami chodzą na mecze, by kibicować polskiej drużynie. Warto podkreślić, że siatkówka to sport rodzinny, kibicowanie nie niesie ze sobą ryzyka, na zawody bez żadnych obaw można zabierać ze sobą dzieci. A dzieci jak to dzieci, lubią mieć pamiątki po niecodziennych wyprawach.Co będzie wymarzonym prezentem dla kibica siatkówki?

Pamiątkowe zdjęcie

W czasach, gdy aparat fotograficzny w komórce ma chyba każdy, o pamiątkowe zdjęcie z ulubionymi zawodnikami nie jest trudno. Trudniej może być się do nich dopchać. Niemniej jednak pamiątkowe zdjęcie jest trofeum, o które warto zawalczyć. Jedynym mankamentem takiej pamiątki jest brak miejsca, na którym można by złożyć autograf. Koszulki zawodników to też fantastyczna pamiątka, ale zdobyć ją może być trudno. Warto się starać, nigdy nie wiadomo, do kogo uśmiechnie się szczęście.

Tradycyjną pamiątką kibica jest oczywiście szalik, najczęściej kupuje się go już przed meczem, ale warto zadbać o mniej szablonową pamiątkę kibicowską. Szalik ma praktycznie każdy kibic, nawet taki jednorazowy. Bardziej zaawansowany kibic powinien celować w mniej oczywisty gadżet, często taki, który na pierwszy rzut oka wydaje się nieosiągalny.

Prawdziwa piłka siatkowa

Każdy prawdziwy kibic marzy o posiadaniu czegoś, z czym na co dzień mają do czynienia jego idole. Mogą to być koszulki, buty lub piłki. Niewątpliwie oryginalna piłka mikasa do siatkówki będzie prawdziwą gratką, wymarzonym prezentem, spełnieniem snów każdego kibica. Oryginalną piłkę w rozmiarze 5, spełniającą wszystkie warunki, posiadającą atesty, jednym słowem taką, którą można grać na wszystkich oficjalnych międzynarodowych zawodach, można dziś bez trudu kupić w internecie. Na pierwszy rzut oka może to wydawać się mało wiarygodne, jednakże niesłusznie. Zakupy w internecie są bezpieczne, a atestowana żółto-niebieska piłka meczowa jest zakupem w stu procentach trafionym. Szczególnie, jeśli uda się zdobyć na niej autografy zwycięskiej drużyny. Takiej zdobyczy pozazdroszczą szczęśliwemu kibicowi wszyscy.

Niezależnie od tego czy oryginalna piłka do siatkówki zajmie honorowe miejsce w domu, postawiona za szkłem i czczona niczym relikwia, czy będzie ulubioną zabawką dziecka zabieraną na każdy podwórkowy mecz, warto rozważyć kupno takiej piłki. Radość w oczach małego kibica jest bezcenna. A i rodzicom – kibicom miło będzie ze świadomością, że udało się zdobyć pamiątkę jedyną w swoim rodzaju.

Dziękujemy za pomoc z artykułem portalowi Bukmacherstwo.info.

Przeczytaj też o

Zostaw komentarz