Strona główna Hobby Jak grać w Hamster Kombat? [poradnik]

Jak grać w Hamster Kombat? [poradnik]

przez Jakub Nowicki

Hamster Kombat zdobywa obecnie niewiarygodną popularność. Jest to gra dostępna na komunikatorze Telegram. 6 czerwca 2024 roku liczba graczy przekroczyła 100 milionów! Żeby zagrać wystarczy pobrać Telegrama i zarejestrować się na stronie gry pod tym linkiem.

Skąd taka popularność Hamster Kombat?

Gra jest stosunkowo nowa, co oznacza, że wciąż jest wiele do odkrycia i czym się bawić. To sprawia, że gra jest świeża i ekscytująca dla graczy. Niedługo pojawią się także airdropy kryptowalutowe, przez co gracze liczą na zarobek pieniędzy. Dodatkowo Hamster Kombat ma bardzo przyjemny gameplay podobny do Cookie Clickera, który polega na maksymalizacji zarobku monet na godzinę.

Jak zarabiać w Hamster Kombat?

image 2024 06 08T101242.057
  • zbierz 3 dzienne karty inwestując w konkretne ulepszenia, aby dostać 5 milionów monet bonusu. Każdego dnia karty są inne, często są to ulepszenia wymagające zaproszenia znajomego lub kilku do gry
  • codziennie pojawia się nowy kod Morse, który trzeba wpisać w grze. Kliknij w „earn to tap” w lewym górnym roku i wtedy możesz wpisywać kod morsa . Kropka to jedno tapnięcie, kreska to przytrzymanie tapnięcia.
  • masz ograniczoną ilość energii, którą możesz wydawać na klikanie w grze i zarabianie monet. Energię zwiększysz przez „boost”. Możesz tam też kupić ulepszenia dające więcej za klik i większy magazyn energii
  • zakładka Mine – kopiąc, czyli kupując ulepszenia z zakładek Markets, PR&Team, Legal i Specials będziesz zarabiać określoną ilość monet na godzinę. Kupuj nowe ulepszenia i upgrejduj istniejące. Wybieraj te które dają najwięcej nowego przychodu na godzinę
  • loguj się do gry – gra będąc idle przez 3 godziny zarabia na kopaniu monet, ale po 3 godzinach już nie. Pamiętaj aby często się logować i zbierać coiny z ostatnich 3 godzin gry.
  • zapraszaj znajomych do gry – każdy znajomy to 5 tysięcy monet, a jeśli pogra 10 minut to nawet 25 tysięcy i jeszcze więcej z każdym level upem
  • wejdź w zakładkę Earn i wykonuj zadania takie jak sub na kanał Youtube, dołączenie do kanału gry na Telegram i daily reward czyli codzienna nagroda za zalogowanie się do gry – ale pamiętaj że musisz ją odebrać!

Jakie karty kupować?

Wybieraj karty, które dają największy dochód godzinny. Najwięcej dają karty z zakładki Special. Wydawaj monety na bieżąco, nie warto ich zbierać, tylko cały czas reinwestować w nowe ulepszenia.

Zostaw komentarz

KNBP.pl - biznes w Internecie