Strona główna Informatyka Ukryte aplikacje szpiegowskie – 3 najlepsze propozycje!

Ukryte aplikacje szpiegowskie – 3 najlepsze propozycje!

przez Jakub Nowicki

Rynek aplikacji szpiegowskich oraz programów do kontroli rodzicielskiej stale rośnie. Jedne stanowią bardziej udane propozycje, natomiast spora część z nich nie jest stworzona we właściwy sposób. Zatem jak wybierać aplikacje szpiegowskie? Na co zwracać uwagę i które aplikacje są obecnie na topie? Poznaj 3 najlepsze programy!

Ukryte aplikacja w telefonie – mSpy i jej możliwości

Dla osób, które szukają najlepszych rozwiązań, mSpy będzie dobrym rozwiązaniem. Jest to profesjonalna aplikacja, stworzona z myślą o wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom. Świadczy o tym choćby bardzo bogaty katalog oferowanych usług.

Aplikacja mSpy do Facebook i Insta szpieg sprawdzi się w roli zarówno aplikacji szpiegowskiej, jak i programu do kontroli rodzicielskiej. Wszystko dzięki temu, że pozwala na:

 • lokalizację telefonu przez GPS,
 • śledzenie aktywności w social mediach,
 • ustawianie alertów na wybrane słowa i frazy kluczowe,
 • nagrywanie ekranu oraz zapis klawiszy,
 • blokowanie aplikacji.

To oczywiście niewielki fragment tego, co faktycznie potrafi mSpy. Warto jeszcze dodać, że ukryte aplikacje szpiegowskie w rodzaju mSpy są bardzo trudne do wykrycia na docelowym telefonie. Z Twojej perspektywy jest to plus, jednak w tym artykule opiszemy też co robić, gdy podejrzewasz, że na Twoim telefonie działa program do szpiegowania.

Program do szpiegowania eyeZy

Godnym konkurentem dla mSpy jest program eyeZy. To dobra opcja, szczególnie gdy zależy Ci na wysokiej jakości rozwiązania, a niekoniecznie na niezliczonych funkcjach i nowinkach technologicznych.

Aplikacja eyeZy została wyposażona we wszystkie moduły, niezbędne choćby do kontroli rodzicielskiej. Są to, między innymi:

 • keylogger,
 • funkcja lokalizacji telefonu,
 • nagrywanie ekranu,
 • śledzenie mediów społecznościowych – wiadomości, zdjęcia, filmy i inne multimedia.

Program eyeZy jest w stanie bez kłopotu monitorować zachowanie użytkownika na wielu nowoczesnych platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Snapchat, Instagram czy WhatsApp. Z tego powodu można powiedzieć, że jest to kompleksowa aplikacja, która zadowoli nawet wymagających użytkowników.

Spyic – szpiegowanie oraz kontrola rodzicielska

Ukryte aplikacje nie zawsze muszą służyć do szpiegowania. Część z nich, choćby Spyic, powstała głównie z myślą o wsparciu rodziców w zapewnieniu bezpieczeństwa ich dzieciom. Jest to program skierowany dla tych, którzy chcą spać spokojnie w przekonaniu, że ich pociechom nic nie grozi.

Oczywiście nie można wszystkiego zostawiać na barkach aplikacji, jednak Spyic może stanowić przydatne narzędzie. Dzięki programowi będziesz w stanie:

 • monitorować telefony z Androidem oraz iOS,
 • analizować aktywność danego użytkownika w mediach społecznościowych,
 • śledzić lokalizację wybranego telefonu,
 • przeglądać SMS-y oraz historię wysłanych i odebranych połączeń telefonicznych.

Jak znaleźć ukryte aplikacje w telefonie?

Skoro już wiesz, że są aplikacje, które ciężko jest wykryć, możesz słusznie zacząć zastanawiać się nad własnym bezpieczeństwem. Być może to właśnie Twój telefon jest przez kogoś obserwowany? Warto to sprawdzić.

Co może świadczyć o tym, że na Twoim telefonie jest zainstalowany program, którego tam nie powinno być? Jak sprawdzić czy są to aplikacje szpiegowskie? Przyjrzyj się:

 • zachowaniu telefonu – być może nie zachowuje się tak, jak powinien,
 • nierozpoznanych dźwiękom lub zakłóceniom w trakcie rozmów telefonicznych,
 • zwiększonej transmisji danych,
 • szybkiemu zużyciu baterii.

Część osób zauważa też, że ich telefony wydają dźwięki wtedy, gdy nie powinny. Może to mieć miejsce choćby wtedy, gdy telefon leży zablokowany, a Ty z niego nie korzystasz.

Pomocne może być również przejrzenie ustawień systemowych. Być może gdzieś znajdziesz informację choćby na temat aplikacji, które zostają włączone przy każdym uruchomieniu telefonu. Możesz też wyłączać Internet gdy z niego nie korzystasz.

Podsumowanie

Wśród ukrytych aplikacji do szpiegowania na czołowej lokacie znajduje się program mSpy, który dzięki wielu dostępnym funkcjom naszym zdaniem zasłużył na pierwsze miejsce w dzisiejszym rankngu.

Jak znaleźć ukryte aplikacje w telefonie? Nie jest to proste, jednak dzięki doświadczeniu oraz obserwacji telefonu, masz szansę zauważyć niespodziewane zachowanie.

Zostaw komentarz

KNBP.pl - biznes w Internecie