Strona główna Finanse Najlepsze kryptowalutowe karty płatnicze – ranking

Najlepsze kryptowalutowe karty płatnicze – ranking

przez Jakub Nowicki

Mamy 2022 roku i na rynku kryptowalutowym powstało mnóstwo projektów, które oferują karty debetowe/płatnicze zasilane saldem kryptowalutowym lub fiat. Jakie z nich są najlepsze i które dają największe cashbacki za używanie i płacenie ich kartą?

Crypto.com – karta płatnicza

Karta płatnicza od Crypto.com była hitem w latach 2020-2021, darmowa wersja tej karty dawała 2% cashbacku w kryptowalucie CRO, a stackowanie tokena CRO pozwalało na wyższy cashback, nawet do 8% i darmowe perki, takie jak cashback na subskrybcję Spotify czy Netflix. Niestety, wraz z 2022 rokiem CRO mocno spadło, a firma musiała obniżyć cashbacki i obecnie oferuje nadal darmową kartę płatniczą, ale bez cashbacków, a stackowanie CRO daje cashback przy używaniu lepszych kart debetowych od Crypto.com

karty debetowe cryptocom 1

Jeśli wierzymy w sukces tokena CRO, to karta od Crypto.com to nadal dobry wybór. Albo jeśli chcemy po prostu darmową kartę debetową, dzięki której wydamy kryptowaluty, to też Crypto.com do tego się jak najbardziej nada.

Plutus – karta debetowa z cashbackiem 3%

plutus karta platnicza

W 2022 furorę robi karta debetowa od firmy Plutus z tokenem PLU. Darmowa wersja karty daje 3% cashbacku i 1 perk do wyboru (czyli np. zakupy w Lidlu do 10$ miesięcznie są nam zwracane w formie tokena PLU po 45 dniach).

Stakowanie tokena PLU daje więcej perków i większy cashback, nawet do 8% cashbacku i 8 perków. Dostępne perki to między innymi zwrot do 10 dolarów za Amazon Prime, Spotify, Netflix, Lidl, Uber, Shell, Apple One, Starbucks, Pyszne, ebay, Asos, AirBNB czy Tesco.

Używając naszego linku polecającego do Plutus dostaniesz 10 dolarów za darmo po zamówieniu darmowej karty debetowej. Bez tego linku nie otrzymasz żadnego bonusu.

Karta kryptowalutowa od Binance

Binance to najbardziej znana i najpopularniejsza giełda do wymiany i zakupu/sprzedaży kryptowalut na świecie. Oni również oferują swoją kartę płatniczą z cashbackiem, który jest rozliczany w ciągu kilku dni.

Poziom karty BinanceŚrednia miesięczna salda tokena BNB na koncieCashback w BNB za zakupy kartą płatniczą Binance
100.1%
212%
3103%
4404%
51005%
62506%
76008%
Cashback i levele w BInance – karta debetowa

Jak widzimy w tabeli, karta Binance daje za darmo cashback 0,1%, ale już posiadając na koncie w jakiejkolwiek formie 1 token BNB, który jest warty ok. kilkuset dolarów na 2022 rok – wtedy dostaniemy 2% cashbacku.

Którą darmową kartę debetową kryptowalutową wybrać?

Binance to świetny pretender, łatwo uzyskamy tam 2% cashbacku. Plutus to świeża firma, ale mają aż 3% cashbacku. Crypto.com to natomiast zerowy cashback, ale oferują darmową kartę wirtualną, która jest dostępna od razu po weryfikacji KYC w serwisie. Podobnie Binance, ale w Binance darmową kartę prepaid wirtualną dostaniemy wraz z kartą fizyczną, która zostanie wysłany na nasz adres.

Zostaw komentarz

KNBP.pl - biznes w Internecie