Strona główna Hobby Nieprzyzwoicie urocze, oryginalne i słodkie przezwiska dla chłopaka

Nieprzyzwoicie urocze, oryginalne i słodkie przezwiska dla chłopaka

przez Korni
Przezwiska dla chłopaka - jakie wybrać?

Wrzesień zakończy się wkrótce corocznym świętem stworzonym dla uznania naszych męskich połówek, znanym jako Dzień Chłopaka. Czyż nie byłoby miło pokazać swojemu chłopakowi, jak jest ważny i jak ważne jest również jego święto? Czasami wystarczy jedynie kartka z życzeniami, aby poczuł się naprawdę doceniony i znaczący. Oczywiście, nie tylko to święto pozwala na pokazanie zainteresowania bliskiemu sercu przyjacielowi, ale ten dzień jest ku temu szczególną okazją. Na pewno miłym będzie stworzenie specjalnie dla niego określeń, podkreślających jego znaczenie i wyjątkowość i nazywanie go w ten sposób nie tylko od święta. Warto więc zastanowić się, jakie przezwiska sprawią chłopakowi największą frajdę i sprawią, że poczuje się w naszej obecności co najmniej jak słodki batonik.

Przezwiska, czyli jak słodko nazwać swojego ukochanego bohatera. Przezwiska mogą być zabawne, słodkie, może lekko chamskie lub przedrzeźniające. A może chcesz go schrupać?

Przezwiska na pewno nie powinny być negatywne, a raczej podkreślające jego wspaniałe cechy np: „mój Romeo”, „mój Han Solo”, „mój James Bond”, albo nawet „mój miś Puchatek”, jeśli lubisz posiłkować się przykładami z literatury lub filmów. Inne rodzaje słodkich epitetów nadających się na przezwiska dla chłopaka mogą być związane z kulinariami typu: „lizaczek”, „cukiereczek”, „muffinka”, „miodzio” i tym podobne.

Bądź oryginalna, on przecież taki właśnie jest…

Jeśli lubisz korzystać z obcych języków, warto poszperać i znaleźć słodkie przezwiska charakterystyczne dla danego języka. Po angielsku mogą to być „bunny”- króliczek, albo „witcher” – czarodziej, wiedźmin, „sweetie” – słodziak, „prince charming” – książę z bajki, „puppy” – szczeniaczek i tak dalej. Bardziej oryginalne są przezwiska z egzotycznych języków, jak na przykład „darin” – po japońsku kochanie, „mô” – to samo po portugalsku, albo „sayangku” – po indonezyjsku kochanie moje.

Wszystko zależy od inwencji, zaangażowania i wyobraźni w wynalezieniu takiego przezwiska, które nie tylko odda najwspanialsze cechy chłopaka, ale stworzy pomiędzy parą zakochanych szczególną więź emocjonalną. Powodzenia!

2 komentarze

Marta 18 września 2021 - 01:51

Klasycznie – misiu, koteczku, słonko, różne zdrobnienia imienia 🙂

Odpowiedz
Mimi 21 maja 2022 - 01:21

Kotek i skarbie to moje ulubione <3

Odpowiedz

Zostaw komentarz

KNBP.pl - biznes w Internecie