Strona główna Motoryzacja Serwis Land Rover w Warszawie – ranking najlepszych punktów

Serwis Land Rover w Warszawie – ranking najlepszych punktów

przez Milosz

Land Rover to jedna z czołowych marek samochodów, która od lat zbiera coraz większe grono oddanych fanów. Właściciele Land Roverów nierzadko chuchają i dmuchają na swoje pojazdy, gdyż ich ceny niestety nie należą do najtańszych. Z tego względu, jeżeli wolimy korzystać z punktów niezależnych, warto serwisować samochody tej marki jedynie w sprawdzonych warsztatach. Gdzie takie punkty można znaleźć w Warszawie?

Miejsce 4. Diffland, ul. Zawodzie 13, Warszawa Wilanów

Do serwisu Diffland trafiłem jakiś czas temu zupełnie przypadkiem i naprawdę się nie zawiodłem. Już moje pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne – miła obsługa zawsze zwiększa szanse na to, że klient wróci ponownie, i tak też się dzieje zapewne w Diffland. Co więcej, serwis ten specjalizuje się w Land Roverach już od dawna, więc diagnostyka zajmuje im naprawdę mało czasu. Bardzo polecam.

Miejsce 3. 4×4 Centrum, ul. Hołubcowa 51, Warszawa

O 4×4 Centrum słyszałem nieraz wiele dobrego od znajomych, więc w końcu przetestowałem ich usługi na własnym samochodzie. Już na samym początku wizyty od razu zauważyłem, że to wykwalifikowani profesjonaliści. Na stronie tego serwisu znalazłem informacje, że naprawiają Land Rovery i Range Rovery od wielu lat. To doświadczenie naprawdę przekłada się na jakość ich usług.

Miejsce 2. VCentrum, ul. Powsińska 69/71, Warszawa

Serwis VCentrum to bez wątpienia jeden z ulubionych serwisów niezależnych, właścicieli Land Roverów. W tym punkcie obsługi jakość usług idzie w parze z niewygórowanymi cenami. Stali klienci cenią ponadto VCentrum za profesjonalną obsługę, szybkie i elastyczne terminy, a także dobrych fachowców.

Miejsce 1. Autoreduta, Al. 3 Maja 1, Warszawa

Niezaprzeczalnym zwycięzcą w moim rankingu okazała się Autoreduta. Jest to wyjątkowy serwis dla wszystkich tych, dla których przede wszystkim liczy się jakość usług. Ta firma ma w swoich szeregach najlepszych specjalistów i istnieje na rynku już od wielu lat. Co jednak najważniejsze, wszelkich napraw i serwisów dokonuje zgodnie z najwyższymi standardami jakości i specyfikacjami producentów. Jeśli jeszcze nie korzystaliście z usług Autoreduty, naprawdę szczerze polecam.

A może i Wy dorzucicie jakiś godny polecenia serwis Land Rover do mojego rankingu?

1 komentarz

AUTOREDUTA 9 stycznia 2017 - 14:06

Bardzo nam miło, że znaleźliśmy się na pierwszym miejscu. Niewątpliwie nieustannie podnosimy jakość naszych usług. Aktualnie wszystkim naszym klientom, w tym klientom marki Land Rover, oferujemy bez jakichkolwiek dodatkowych opłat usługę AUTO CONCIERGE oraz… dostęp do historii serwisów online! Zapraszamy!

Odpowiedz

Zostaw komentarz

KNBP.pl - biznes w Internecie