Strona główna Motoryzacja Bolt – kod promocyjny -10zł na przejazdy

Bolt – kod promocyjny -10zł na przejazdy

przez Jakub Nowicki

Bolt, przed rebrandingiem z 2019 znane jako Taxify to usługa podobna do Ubera, która pozwala na zamówienie przejazdu z punktu A do punktu B samochodem z kierowcą. Generalnie można to nazwać usługą taksówkarską, ale to bardziej alternatywa dla taxi, zwykle tańsza. Aplikację Bolt pobierzemy na nasze telefony z Google Play na Androidy i z App Store na iOS-y.

Bolt powstał jako usługa transportowa do przewożenia ludzi w 2013 w Estonii. W 2019 roku Bolt działa już w 30 krajach, w tym w 50 miastach w Europie, Afryce, Azji, Ameryce Północnej i w Australii. Firma ma 25 klientów i ponad 500 tysięcy kierowców.

W Polsce Bolt działa w kilkunastu polskich miastach, są to: Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań, Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot), Aglomeracja Śląska (Gliwice, Chorzów, Zabrze, Bytom, Dąbrowa Górnicza), Łódź, Bydgoszcz, Lublin i Białystok. Cennik Bolta jest całkiem korzystny i prezentuje się tak: 1,3 zł / km, 0,25 zł / min, start – 4 zł.

Promocje i zniżki w Bolt – kod 8XLD1 dla nowych

Podobnie jak w Uberze, w Bolcie możemy otrzymać zniżkę na pierwszy przejazd. Z kodem: 8XLD1 otrzymasz -10zł zniżki na pierwszy przejazd z aplikacją Bolt. W celu skorzystania z kodu promocyjnego, otwieramy aplikację Bolt w telefonie i przechodzimy do zakładki „Promocje” i wpisujemy kod zniżkowy.

bolt kod promocyjny

Dodatkowo można polecać aplikację znajomym dzięki swojemu unikalnemu kodowi i zyskiwać 10zł za każdy pierwszy przejazd znajomego.

Jakie są główne różnice między Boltem a Uberem? W Bolcie kierowca nie ocenia pasażerów, jedynie pasażerowie mogą oceniać swojego przewoźnika. W Uberze przy anulowaniu przejazdu w ciągu 5 minut od zamówienia jest naliczana opłata za anulację, w Bolcie coś takiego nie występuje. Warunki zarobkowe dla kierowców są też odrobinę lepsze w Bolcie niż w Uberze.

Dla wymagających użytkowników jest oczywiście opcja wybrania przejazdu typu „Komfort”, za który zapłacimy kilka złotych więcej, ale nasz przejazd odbędzie się w samochodzie o wysokim komforcie i najwyżej kilkuletnim.

2 komentarze

Martyna 5 maja 2020 - 11:46

Kod nadal działa dzięki

Odpowiedz
Długi 18 września 2021 - 01:51

Dostałem 20 zł, spoko !

Odpowiedz

Zostaw komentarz

KNBP.pl - biznes w Internecie