Strona główna Zakupy Uber Eats – kod promocyjny -15zł

Uber Eats – kod promocyjny -15zł

przez Jakub Nowicki

Uber Eats to najpopularniejsza na świecie aplikacja do zamawiania jedzenia do domu przez Internet. Uber Eats powstało w 2014 jako spółka-córka firmy Uber w Kalifornii w USA.

Przy pomocy Uber Eats możliwe jest przeglądanie menu różnych restauracji znajdujących się w pobliżu i zamawianie wybranego jedzenia używając tylko aplikacji. Aplikacja Uber Eats jest dostępna na Andoid i iOS, ale posiłek zamówimy też przez stronę internetową.

W jakich polskich miastach dostępny jest Uber Eats?

Warszawa, Trójmiasto (Gdańsk i Sopot), Łódź, Poznań, Wrocław i Kraków. To lista miast na 2019 rok, gdzie zamówimy jedzenie z Uber Eats. W każdym mieście jest to kilkadziesiąt restauracji, w Warszawie ponad 100.

Kiedy można zamawiać z Uber Eats?

Aplikacja działa od 11 do 23 każdego dnia, także w weekendy.

Ile kosztuje dostawa z Uber Eats?

Standardowa dostawa w Uber Eats to koszt 6,99zł, ale czasem się to potrafi różnić, np. dla McDonalds to 7,99zł.

Uber Eats – kody rabatowe

Uber Eats oferuje tzw. opcję poleć znajomego, dzięki której możemy wysłać znajomemu kod o wartości -15zł i jak go zrealizuje, to sami również otrzymamy -15zł na swoje zamówienie.

Kod promocyjny Uber Eats na -15zł na pierwsze zamówienie: eats-puyatd

Kod rabatowy wystarczy wpisać w aplikacji UberEats w zakładce Promocje -> Dodaj promocję -> Wpisz kod promocyjny.

Uber Eats często też organizuje różne promocje i rozdaje kupony rabatowe, np. z okazji wkroczenia do nowego polskiego miasta. W celu znalezienia takich kodów najlepiej sprawdzać co jakiś czas strony typu Pepper.

Zostaw komentarz

KNBP.pl - biznes w Internecie